Biz Kimiz?

Biz, yüksek hızlı sunucularımız ile tüm Avrupa’ya kesintisiz IPTV hizmeti sunarız.
Profesyonel ekibimiz ve kurumsal yapımızla televizyon keyfini her yerde yaşatırız.

Full HD görüntü kalitesi sunan binlerce kanalı kesintisiz iptv ile izlemenizi sağlayan sunucularımız sayesinde en önemli futbol müsabakalarında bile yayınınız kesilmez, donma ve takılma gibi sorunlarla asla karşılaşmazsınız. İnternet bağlantınızda bir sorun olmadığı sürece iptv yayınınızın kesilmesi söz konusu değildir.

Kesintisiz IPTV ile anlık olarak güncellenen film ve dizi kategorileri ile son çıkan filmleri Full HD kalitesiyle izleyebilir veya dizilerinizi takip edebilirsiniz. Ve dünya çapında bir çok ülkenin ulusal kanallarını sorunsuz izleyebilirsiniz.

Dilerseniz ip tv paketinizi satın almadan önce ücretsiz olarak sunduğumuz 24 saatlik deneme yayınları talep edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Ücretsiz Dene formunu doldurmak. Kısa bir süre içerisinde deneme yayınınız smart tv’nize veya cihazınıza yüklenir.

Ekibimiz isteğiniz doğrultusunda cihazınıza yükleme işlemini yapılarak kesintisiz iptv izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Veya kurulum hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kesintisiz IPTV paket ücretinize ek bir ödeme talep edilmez. Satın aldığınız ip tv paketi dahilinde olan tüm uluslararası kanallar, dizi, film, spor ve +18 yayınlarını paket süreniz boyunca kesintisiz olarak izlersiniz.

AVRUPA’NIN TV KEYFİ.

Tüm Avrupa’ya sunduğumuz profesyonel IPTV hizmetiyle televizyon izleme alışkanlığınızı baştan sona değiştirecek ve her anından keyif alacağınız bir hizmet.

Keyifli

Binlerce kanal arasından dilediğini izle. Tüm dünya parmağının ucunda.

İstediğini izle

Özgürce izle, kesintisiz Full HD görüntü kalitesiyle izle.

Şimdi Başla

Güncel

Sürekli güncellenen alt yapımızla kesintisiz yayın hizmeti sunarız.

Her zaman yeni

En yeni dizi ve filmler, hemde en iyi görüntü kalitesinde.

Şimdi Başla

Güvenli

Kusursuz müşteri memnuniyeti ve gizliliği sunarız.

Her zaman buradayız

Tüm şikayet ve sorunlarınız için her zaman yanınızdayız.

Şimdi Başla

Bayimiz olabilirsiniz!

Starline IPTV bayisi olabilirsiniz!
Avrupa genelinde güçlü sunucu alt yapımız sayesinde müşterilerimize kesintisiz yayın akışıyla binlerce kanal ve her zaman güncellenen dizi / film kategorilerinin yanı sıra tüm platformlar için kurulum ve teknik destek hizmeti sunuyoruz.

Bayilik başvurusu yap
0%
Kesintisiz Yayın
0%
Güncel İçerik
0%
Memnuniyeti

24 SAAT
ÜCRETSİZ DENE.

ŞİMDİ DENE