Bize ulaşın.

Biz, yüksek hızlı sunucularımız ile tüm Avrupa’ya kesintisiz IPTV hizmeti sunarız.
Profesyonel ekibimiz ve kurumsal yapımızla televizyon keyfini her yerde yaşatırız.

IPTV ve paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya şikayet, memnuniyet, görüş ve önerilerinizi paylaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Merak ettikleriniz!

IPTV hizmeti ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarına burada ulaşabilirsiniz.

IPTV çanak antene ve uyduya ihtiyaç duymadan, yerli, yabancı ve ulusal binlerce tv kanalını, dizileri, filmleri, güçlü sunucularımız sayesinde internet üzerinden Full HD görüntü kalitesinde kesintisiz olarak izlemenize imkan veren teknolojidir.

Elbette. Tek yapman gereken ücretsiz dene sayfasındaki formu doldurmak. 24 saat boyunca dilediğin kanalı Full HD görüntü kalitesinde keyifle izle, özgürce izle.

Tek ihtiyacınız olan internet bağlantısı ve uygulamaları kurabileceğiniz bir cihaz.

Size uygun olan bir IPTV paketi seçin ve satın almak için Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru formunu doldurun. Müşteri temsilcimiz kısa bir süre içinde sizi arayarak ödeme işlemini gerçekleştirme ve kurulum ayarlarınızı yapmanız için size yardımcı olacaktır.

Seçtiğiniz IPTV paketini satın aldıktan sonra dilerseniz kurulum sayfasından kurulum yapmak istediğiniz cihazı seçerek kendiniz yapabilir, dilerseniz teknik ekibimizden destek alarak kurulumu hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa’nın en iyi sunucularıyla tv keyfiniz asla yarıda kalmaz, hiç bir maç, film veya yayın akışı donmaz, kesilmez. İnternet bağlantınızın sorunsuz olduğundan emin olun yeter.

Full HD yayınlar için en az 10 Mbit internet hızınızın olması gerekir. İnternet hızınız 3 Mbit değerinin altında olması durumlarda kesinti yaşayabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz IPTV paketinizi yükseltebilirsiniz. Mevcut paketinizi alt paketler ile değiştiremezsiniz.

Tüm dizi ve film kategorileri günlük olarak güncellenir. Her zaman yeni filmler ve dizileri Full HD görüntü kalitesinde kesintisiz olarak izlersiniz.

Biz, yüksek hızlı sunucularımız ile tüm Avrupa’ya kesintisiz hizmeti sunuyoruz, yayınlarımızda kesinti, donma veya takılma gibi sorunlara karşı her an teknik ekibimizin kontrolündedir. Memnuniyetinizi garanti ederiz.

24 SAAT
ÜCRETSİZ DENE.

ŞİMDİ DENE